Yüzük

Dünden bugüne gücün, ihtişamın, mevkinin, bağlılığın, sonsuzluğun, süsün ve kimi zamanda sınıf farklılıklarının simgesi olmuştur yüzük. Takı deyince akla ilk gelen aksesuarların başında gümüş yüzükler gelir. Taşlı ya da taşsız yüzükler, hat sanatıyla değer kazanmış şahsiyetli yüzükler, size özel logo veya armaların işlendiği yüzük modelleri, en önemlisi de TakıdaSanat'ın icazetli hattatları ve alanında uzman tasarımcıları tarafından, sadece size özel olarak tasarlanan ve tek tek üretilen kişiye özel sipariş yüzükler. En çok tercih edilen takı kategorisinde yer alan ve kişinin kendine has tarzını en kolay biçimde yansıtacağı takı çeşitleri arasında yer alan yüzükler birçok farklı model ve seçeneklerde üretilmektedir. Yüzük aksesuarlarının tarihi çok eski dönemlere kadar dayanır ve her sene farklı model seçeneklerimiz göz doldurmaya devam eder. Genel olarak çok eski dönemlerde kaba kalın bir halka iken günümüzde titiz işçilik ile çok farklı modellerde üretilmektedir. Günümüzde çelik, altın, gümüş gibi farklı maddelerden üretilen taşlı ve taşsız modeller bulunmaktadır. Bay ve bayan olarak herkesin rahatlıkla kullanabildiği modeller popülerliğini korumaktadır.

Yüzük Modelleri

Günümüzün vazgeçilmezi olarak bilinen aksesuarları arasında yer alan yüzükler bay ve bayan modelleri olarak iki kısma ayrılır. Bayan yüzükleri genellikle daha ince detaylar içermektedir. Tek taş, beş taş, tam tur taşlı yüzükler oldukça popüler yüzükler arasında yer alırken, erkek yüzük modellerinde ise daha farklı modeller popüler modeller arasındadır. Erkekler genel olarak mine taşlı ve tuğralı yüzük modellerini tercih ederken, meslek yüzükleri ve burç yüzükleri daha değerli olmaktadır. Bayanlar ise özel anlam taşıyan tek taş yüzük modellerini tercih etmektedir.

Yüzük Fiyatları

Erkek ve kadın herkesin severek kullandığı aksesuarlardan olan yüzük modelleri çok çeşitli olarak tasarlanıp her biri farklı fiyatlar ile satılmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri bulunan yüzüklerin modelleri, ağırlıkları ve işlendiği maddeye göre farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Günümüzde en pahalı olan ve altından üretilen modeller özel günler için tercih edilmektedir. Gümüş yüzükler ise fiyat bakımından daha uygundur. Ayrıca daha uygun olarak üretilen çekik yüzük modelleri de bulunmaktadır. Tüm modellerin fiyatları işlendikleri madde yapısına göre değişik fiyatlarda satışa sunulmuştur ve her kesime hitap eden fiyatlarda yüzük bulunmaktadır. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için seçebileceğiniz erkek yüzük ve bayan yüzük modellerimiz, TakıdaSanat.com güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Kampanyalı yüzük fiyatları ile istediğiniz bir günde, istediğiniz yüzük modelini seçerek eşinizi, annenizi, babanızı, kardeşinizi ya da herhangi tanıdığınızı mutlu etme fırsatını kaçırmayın. Keyifli alışverişler!

₺399,90KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün