Taşlı Erkek Yüzük

Taşlı erkek yüzükler, birbirinden şık ve özgün tasarımları ile kendi tarzını yakalamak isteyenler tarafından tercih edilebiliyor. Yüzük yalnızca kadınlara özel bir takı değildir. Artık erkekler için de muhteşem taşlı ya da sade yüzükler hazırlanıyor. Alyans takmak istemeyen erkekler çoğunlukla taşlı erkek yüzükleri tercih edebiliyor. Oymalı ya da işlemeli bu yüzükler erkekler için vazgeçilmez birer takı oluyor. Ayrıca erkek arkadaşına, babasına, abisine ya da eşine hediye almak isteyen hanımlar, taşlı yüzükler sayesinde sevdiklerini mutlu edebiliyor.

Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

Tarihi ve kültürel mirasımızın da izlerini taşıyan taşlı yüzük modelleri erkekler tarafından en çok sevilenlerden. Osmanlı tuğrası, Kayı Boyu deseni, Osmanlı arması, Ay ve Yıldız gibi en sevilen imgelerin yer aldığı bu yüzükler kararma da yapmıyor. Daha şık ve sade bir yüzük isteyen erkekler için ise taşlı tasarım yüzükler hazırlanıyor. Bordonun, yeşilin, mavinin, lacivertin en erkeksi tonu ile hazırlanan bu yüzükler şıklığı ile göz alıyor. Ortasında olduğu gibi yalnızca kenarlarında taşlı ayrıntılar bulunan yüzükler de mevcut. Firuze, akik, kaplan gözü, zirkon gibi değerli taşlar ile hazırlanan bu yüzükler sayesinde şıklığınızı ve tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Taşının renkli olmasını istemeyenler için siyah ya da renksiz taşlardan da muhteşem tasarım yüzükler hazırlanıyor. Web sitemizden dilediğiniz tarz taşlı erkek yüzüğü bulabilir ve kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Taşlı Erkek Yüzük Fiyatları

Her yüzükte olduğu gibi taşlı erkek yüzüklerinde de fiyatlar, yüzüğün yapımında kullanılan malzeme, yaşın değeri ve el emeği kıstaslarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin zirkon taşı ile kaplan gözü arasında fark bulunabiliyor. Yüzüğün işlemeli olması fiyatta değişiklik yaratan diğer bir etken. Örneğin Osmanlı Tuğrasının, Kayı Boyu simgesinin ya da ay ve yıldızın yer aldığı yüzükler düz yüzüklere göre biraz daha pahalı olabiliyor. Yalnızca bu simgeler değil, oyma işçiliğinin de kullanıldığı yüzük modelleri bulunuyor. Yüzüğün yapımında kullanılan malzemeye ve gümüş kararmayı engelliyor. Tüm modellerin ekonomik fiyata sunulduğu sitemizden dilediğiniz yüzüğü bulabilir ve ona en güvenli alışveriş tercihleri ile sahip olabilirsiniz.

₺599,90KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün