Gümüş Yüzük

Modası hiç geçmeyen gümüş yüzükler özellikle uygun fiyatlarından ve günlük yaşam dahil çok kullanışlı olmasından dolayı tercih ediliyor. Web sitemizde bulunan tüm gümüş yüzükler 925 ayar ve sertifikalıdır. Takıda Sanat'ın tüm ürünleri yılların deneyimine sahip ustalar tarafından el işçiliği ile yapılmıştır, bu yüzden yüzüğün aynısını başka bir yerde bulmak imkansızdır. Takıda Sanat, gümüş yüzük tasarımlarında Türk boylarının ve Osmanlı döneminin özel simgelerine ayrı bir yer ayırmış ve bu ürünleri tarihi gerçekliği ile bire bir olarak yapıyor. Gümüş yüzük kapsamında Kurtuluş savaşının özel anlam taşıyan işaretleri ve sembolleri ile ay yıldızın çok değişik versiyonları da mevcut. Online alışverişlerde site kargo ücreti talep etmiyor ve kapıda ödeme ile kredi kartına taksit imkanları da tanıyor. Sipariş işlemi tamamlanıp ödeme onayı alındıktan sonra en geç üç iş günü içerisinde siparişler müşterilerin istediği adrese teslim ediliyor ve üründe farklılık veya kusur olması durumunda süratle değişim ve iade imkanı bulunuyor.

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş diğer madenlerden daha kolay işlenebildiği için, ürünlerin çeşitliliği de çok fazla oluyor. Sitede bulunan gümüş alyans yüzükler müşterilerin özel istekleri doğrultusunda kişiye özel olarak üretilebiliyor. Diğer gümüş yüzük çeşitleri ise; erkek gümüş yüzük, bayan gümüş yüzük, taşlı gümüş yüzük, mineli gümü yüzük, film ve dizilere özel gümüş yüzükler, Osmanlı gümüş yüzük ve ince detaylarla işlenmiş gümüş yüzük modelleri bulunuyor. Takıda Sanat'ın bayanlar için de değişik modellerde gümüş yüzükleri bulunuyor. Bunların başlıcaları; zirkon taşlı sonsuzluk, küçük halka taşlı, zarif damla taşlı, yağmur taşlı beş taş, kalp ve kraliçe kesim beş taş, çiçek desenli taşlı ve sonsuzluk detaylı tek taş yüzükler gibi çok sayıda çeşitler bulunuyor.

Gümüş Yüzük Fiyatları

Gümüş yüzük fiyatları öncelikle seçilen ürünün ağırlığına, sonrada ürünün yapımı için biçilen işçilik ücretinin toplamına göre değişiyor. Sitede her bütçeye uygun yüzükler yer almakta ve kredi kartına taksit imkanı ile satılmaktadır.

₺599,90KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün