Ay Yıldızlı Yüzükler

Ay yıldızlı yüzükler, Türklüğün en önemli simgelerinden biri olan ay ve yıldız simgesini aksesuarlarında taşımak isteyen kişiler için özenle tasarlanan modeller birçok kişinin vazgeçilmez aksesuarı haline gelmiş durumda. Hem bayan hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği aksesuarlar son yıllarda popülaritesini artırmakla beraber pek çok farklı model seçeneğine de sahiptir. Size kendi tarzınızı yansıtma fırsatı da sağlamaktadır. Popülaritesini artırmaya devam eden yüzük modeli Türk bayrağından esinlenerek ay ve yıldız işlenmiş farklı tasarımlardan oluşurken, aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de tasarlanmaktadır. Türk bayrağımızın arka fonun olan kırmızı renginin yanı sıra farklı renk seçenekleri ile de değişik tarz oluşturulmaktadır. Ay ve yıldız simgesi ile vatan sevgisini vurgularken, farklı motifler ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ay Yıldızlı Yüzük Modelleri

Aksesuar olarak en şık seçenekler arsında gösterilen Ay yıldızlı yüzükler farklı desen ve modeller ile dikkat çekmektedir. Göz kamaştırıcı işlemeler ile bu desenler, yüzüğün tam orta kısmında yer alan hilal ve yıldızın canlı ve etkileyici şekilde görülmesini sağlar. Bu işlemeler parlar ve her ortamda dikkat çeken bir ayrıntı haline gelir. Dikkat çekici bir yapıya sahip olan modellerde birçok renk seçeneği bulunur. Ortasında ay yıldız işlenen yüzüğün yan taraflarında Osmanlı işlemeleri de bulunmaktadır. Tarih boyunca vatanı her türlü düşmanlara karşı savunan Şehitlerimizin bize armağan ettiği yurdun simgesi olan ve bu ruhu simgeleyen "Bir ölür bin diriliriz" mottosu ile ay yıldız figürüyle birleşimi gibi özel ve önemli tasarımları da bulabilirsiniz.

Ay Yıldızlı Yüzük Fiyatları

Ay yıldızlı yüzük kategorisinde satışa sunulan yüzük fiyatları kullanılan malzeme, gramı ve yüzüğün oluşmasında el işçiliği gibi kriterle göz önüne alınarak belirlenir. 925 olarak tasarlanan bu modeller farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye göre hitap etmektedir. Geniş yelpaze ile kişiye özel olarak tasarlanan modeller tarzınıza oldukça uygun olacak ve vazgeçilmez aksesuarınız haline gelecektir. Ay yıldızlı yüzükler her bütçeye uygun olarak taşıdıkları anlama göre oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. İnce işlemelere sahip olan modeller oldukça yüksek kaliteye sahiptir.