Kayı Boyu Yüzükleri

Osmanlı Devleti'nin kuruluşunda başrolü üstelenen Kayı boyundan gelen ve geçmişe ait önemli izler taşıyan Kayı Boyu yüzük modelleri, birçok erkeğin tercihi olmaktadır. 24 Türk boyundan biri olan Kayı boyu Türk tarihinin önemli taşlarından biridir. Kayı simgesi anlam olarak Kuvvet ve Kudret sahibi olarak tanımlanmaktadır. Kayı boyunun kutsal hayvanı ise şahindir. İki ok ve bir yaydan oluşan damgası ise asıl sembol olarak kabul edilir. Tüm bu semboller IYI damgasını oluşturmaktadır. Özellikle son dönemlerde sevilen dizi Diriliş Ertuğrul ile birlikte hatırlanan ve daha fazla önem kazanan modeller erkekler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Aslında her yüzüğün anlamı üzerinde taşıdığı motife bağlı olarak değişim göstermektedir. Kayı boyu simgesi yüzükleri de taşıdığı anlama göre güç ve kuvveti simgeliyor. Güçlü ve kuvvetli olduğunu göstermek isteyen erkekler ise bu yüzüklere daha fazla önem vermektedir. Kayı boyunun sembolü ve armanın işlendiği mavi mine ile kaplanan Kayı boyu yüzüklerine talep oldukça yüksektir.

Kayı Boyu Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük modelleri arasında en fazla tercih edilen ve özel bir anlam taşıyan yüzükler farklı modellerde üretilmektedir. Günümüzde şıklığın tamamlayıcısı olan modeller, ayrıca mineli taşlar ile de süslenmektedir. Mavi mine kaplı Kayı boyu yüzükleri farklı işlemelere sahip olarak yuvarlak, oval, kare gibi geometrik semboller baz alınarak usta el işçiliği ile işlenerek ortaya çıkarılmaktadır. Tüm model seçenekleri arasında tarzınıza en uygun olan modeli bulabileceğiniz kadar geniş model yelpazesine sahiptir. Hem gösterişli hem de şık bir aksesuar olması sebebiyle pek çok giyim tarzınıza uyum sağlamaktadır.

Kayı Boyu Yüzük Fiyatları

Pek çok kişi tarafından tercih edilen ve çok revaçta olan Kayı boyu yüzük modelleri farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun şekilde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Her modelin işçiliği ve kullanılan malzemeye göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. 925 ayar olan modeller, ağırlığı, yüzüğün malzemesi ve birçok unsura göre belirlenen fiyatları sayesinde piyasanın çok altında fiyat seçeneklerine sahip olarak alıcısını bulmaktadır. Tüm modeller başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlar ile satılmaktadır.

₺599,90KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün