Özel Koleksiyon Yüzükler

Takılar hem bayan hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Kıyafetinize şıklık katan, diğer kişilerin arasından sizi bir adım daha önde tutan, modern çizginizi sunmanıza vesile olan takılar sayı ve yapı olarak farklı tasarımlara sahiptir. Önemli olan sizin ne şekilde taşımak istediğinizdir.

Özel Koleksiyon Yüzük Modelleri

Her takı taşıyana özeldir. Sizinle bütünleşir ve yansımanızı değiştirir. Fakat sadece size özel ve başkasında görmek istemediğiniz takıları tercih ederseniz, özel koleksiyon takıları sizin için uygun olacaktır. Özel koleksiyonlar arasında model, taş yapısı, uzunluk, boyut ve malzeme kalitesi gibi ayrıntıları belirleme hakkına sahipsiniz. Alternatifiniz çeşitli ise ve farklı takıları seviyorsanız benzersiz ve eşsiz olan özel tasarım modelleri sıkça tercih edebilirsiniz. Bu modeller arasında yüzükler oldukça revaçtadır. Ellerinizin güzelliğini sergilemeniz için önemli bir ayrıntıdır. Yüzük modelleri çeşitli olmakla beraber, eklem yüzükleri, başparmak yüzüğü ve şahmeran şeklinde tasarlanan modellerde mevcuttur. Size hitap eden özel koleksiyon yüzüklerinden de tercih edebilirsiniz. 

Özel Koleksiyon Yüzük Fiyatları

Özel koleksiyon yüzük tasarımları diğer takı ürünlerine göre çok daha fazla emek harcanması sebebi ile maliyetlidir. El emeği ile yapılmış yüzükler daha değerli olup kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatı etkileyen önemli faktörlerden biridir. Eğer sade bir tasarım tercih etmiş iseniz daha uygun fiyata alabilirsiniz. Altın ya da gümüş olması da fiyat belirleyici ilk sırada yer alır. Özel koleksiyonlar benzersizdir ve tek olarak satılır. İkincisini almak istediğinizde aynısını bulamazsınız ve tekrar sipariş vermek durumunda kalırsınız ki bu da el emeği olmasından dolayı birebir ilk tasarımla aynısı olmaz. Özel tasarım yüzüklerin ayrıcalığından yararlanmak için ödemeleriniz yüklü miktarda olabilmektedir. Yüzüklerde şifalı olarak da bilinen akik, lal taşı gibi taşların kullanımı dikkati ve fiyatı bir tık daha artırır. Fakat elmas, zümrüt, yakut, zirkon gibi taşların kullanımı ise hem dikkati hem de fiyatı tamamen artıran unsurlar arasındadır.

₺599,90KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün