İsim Yazılı Yüzükler

İsim yazılı yüzük, sevdiğinin ya da kendisinin ismini içeren bir takı herkes tarafından sevilir. Hatta bu tarz yüzükler son zamanların en sevilen takılarından. Ancak hem evlilik yüzüklerinde, hem de normal zamanlarda kullanılabilecek yüzüklerde sevdiklerinizin isminin yazmasını istemez misiniz? Üstelik kendi isminizin de yazdığı tasarım yüzükler en vazgeçilmeziniz olabilir. Hattat sanatının en güzel örnekleri ile yazılmış isimleri bir ömür boyu parmaklarınızda taşıyabilir ve yüzük anlayışınıza yeni bir tarz getirebilirsiniz. Üstelik işleme ve oymaların da bulunduğu bu yüzükleri hem kadınlar, hem de erkekler tercih edebiliyor. Yani evlilik yüzüğü olarak alyansları çok klasik bulanlara da muhteşem bir seçenek oluyor. Eşinizin isminin yazılı olduğu bu yüzük sayesinde alyans takmak zorunda kalmadan kendi tarzınızı takınızda konuşturabilirsiniz.

İsim Yazılı Yüzük Modelleri

Klasik sade isim yazılı yüzük modellerinin yanında daha gösterişli ve ışıltılı yüzükler sitede sizleri bekliyor. İsterseniz taşlarla süslü olanlarını da tercih edebilirsiniz. Zirkon ve değerli taşlar ile süslü olan bu yüzükleri uzun yıllar boyunca parmaklarınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Üstelik bu yüzükler mükemmel bir hediye de olabilir. Yüzüklerden hoşlanan yakınlarınıza ya da sevdiklerinize özel zamanlarda hediye edebileceğiniz bu yüzükler ona verdiğiniz değeri bir kez daha perçinleyecek. Dilerseniz sizin için en kıymetli olan kişinin, annenizin, babanızın, sevgilinizin, hatta çocuğunuzun adını da bu yüzüklere yazdırabilirsiniz. Renk renk, çeşit çeşit isim yazılı yüzükler burada sizleri bekliyor.

İsim Yazılı Yüzük Fiyatları

Değerli taşlar ile süslü olan isim yazılı yüzükler bütçenizi yormayacak fiyatlara satışta. Hem mütevazı, hem de çok güzel bir hediye vermek için sitedeki yüzüklere göz atabilirsiniz. Etnik desenler ile süslü olanlar ile erkek arkadaşınızı, babanızı ya da sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Alyans klişesinden sıkılanlara özel tasarlanan modeller nişan, söz ya da evlilik törenlerinde takabileceğiniz ve uzun yıllar kararmadan kullanabileceğiniz ürünlerden. Taksitli satış seçeneklerinin de sunulduğu alışveriş tercihleri arasında indirimli ürünleri de seçebilirsiniz. Her tarza ve zevke uygun isimli yüzükler kapınıza kadar teslim güvencesi ile alıcılarını bekliyor. Sizler de sevdiklerinizin ismini yalnızca kalbinize değil, yüzüklerinizde taşıyabilirsiniz. Üstelik tahmin ettiğinizden de çok uygun rakamlara.