Arapça Yazılı Yüzükler

Taşıdığı aksesuar ile sadece şıklığına önem vermeyen aynı zamanda aksesuarın kendisine ait izleri taşımasını isteyen ve bir anlam olmasına özen gösteren kişiler genel olarak Arapça yazılı yüzükler tercih etmektedir. Üzerinde yer alan Arapça yazılar çok derin ifadeler taşımaktadır. Bu ifadeler karakteriniz ve fikirlerinizi yansıtmanız için en kolay ve anlamlı yol olacaktır. 925 ayar üretilen ve birçok kişi tarafından tercih edilen Arapça yazılı yüzükler modeli, gramı, işçiliği ile belirli fiyatlar arasında belirlenmektedir. Gündelik hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline gelen yüzükler özellikle erkekler tarafından tercih edilmektedir. Arapça yüzük kategorisinde çeşitli modeller bulunmaktadır. Kendine has farklı tasarımları ile oldukça dikkat çeken yüzükler şıklığınıza şıklık katacaktır.

Arapça Yazılı Yüzük Modelleri

Arapça yüzük model kategorisinde çok çeşitli modeller bulunuyor. Bunların her biri kendine has anlam ve ifade taşırken özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Arapça yazılı olan bu modeller arasında oldukça popüler olan Nal-ı Şerif, Kelime-i Tevhid, Ebced gibi değişik yüzükler almaktadır. Aynı zamanda Arapça harf olarak da yüzük modelleri yaptırabilirsiniz. İsminizin baş harfini taşıyan sevdiklerinizin isminin anlamı olan harfleri yüzüğünüze kazıyabilir siniz. Elif isminin anlamı olan Arapça harfinin taşıyabileceğiniz gibi isminizin baş harfi olan tek bir harfi de yüzüğünüz de taşıyabilirsiniz. Son derece yüksek manevi değere sahip olan yüzükler dini değerlerinizi size hatırlatarak manevi olarak yükselmenizi sağlayacaktır. İslam ve Osmanlı kültürlerini yansıtan bu modeller tarzınıza da katkı sağlayacak ve değerlerinize değer katacaktır.

Arapça Yazılı Yüzük Fiyatları

Birçok kişi tarafından çok fazla tercih edilen, şıklığı ve taşıdı anlam itibari ile büyük değere sahip olan Arapça yazılı yüzükler farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Uygun fiyat seçenekleri ile üretilen modeller ağırlığına, işçiliğine ve modeline göre belirlenen fiyatları ile alıcısını bulmaktadır. Her modelin belirlenen farklı bir fiyatı bulunuyor. 925 ayar olan bu yüzüklerin üzerinde kullanılan maddeye göre de fiyatları değişkenlik göstermektedir. Özel mineli olarak üretilen bu modeller piyasaya göre daha uygun fiyat seçenekleri ile satılmakta ve piyasaya göre en uygun ödeme yöntemleri kullanılmaktadır.

₺249,90KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo