Bayan Yüzük

Sitemizde birbirinden farklı tasarımlar içeren bayan yüzükler mevcut. Özel bir gün için eşine, sevgilisine ya da nişanlısına yüzük hediye etmek isteyen beyler sitemizde yer alan bayan yüzük kategorisinde istedikleri tasarımlarda bayan yüzüklerini bulabiliyorlar. Bu yüzükler hazır tasarımlı yüzükler olabildiği gibi aynı zamanda kişiye özel bayan yüzükler de istenildiği, takdirde üretilerek tedarik ediliyor. İster isim bazlı ister amblem ya da resim bazlı yüzük tasarımlar sitemiz içerisinde mevcut. Bunun için hazır tasarımlar haricinde özel tasarımlı yüzükler isteyen müşterilerimiz sitemiz aracılığı ile firmamız ile iletişime geçerek istedikleri tasarımların maketini ya da çizimini tarafımıza göndermeleri durumunda en kısa süre içerisinde tarafımızdan istenilen yüzükler oluşturularak müşterilerimize teslimatlarımızı yapıyoruz.

Bayan Yüzük Modelleri

Sitemizde bayan yüzük modelleri çok çeşitlilik arz ediyor. Birbirinden şık tasarımlar ile sitemizde bayan yüzük kategorisinde istenilen yüzük modelini bulmak mümkün. Özel bir günü anımsatması için üzerinde tarih yazılı yüzükler ile isim yazılı yüzükler en çok tercih edilen bayan yüzük modelleri arasında yer alıyor. Çiftlerin isimlerinin baş harfleri veya isimlerinin yer aldığı bayan yüzük tasarımları en çok tercih edilen tasarımlar arasındaki yerini alıyor. Erkeklerin eşlerine, sevgililerine ya da nişanlılarına hediye ettikleri en tutulan bayan yüzük modelleri arasında gümüş, altın, taşlı yüzüklerin yanı sıra isim yazılı yüzük modelleri de geliyor. Yüzük üzerine Türkçe veya hat sanatı ile Arapça ile isimler yazılarak size özel hazırlanıyor..

Bayan Yüzük Fiyatları

Sitemizde yer alan bayan yüzüklerinin fiyatları her kesimden müşterilerimize hitap etmektedir. Bayan yüzüklerindeki fiyat farklarının nedeni kullanılan maden ve özel tasarımlı yüzüklerin işçilik kalitesidir. Yüzük üzerine isim ya da resim eklenmesi bu bayan yüzüklerinin diğer yüzük tasarımlarından fiyat olarak farklı olmasını sağlıyor. Bunun haricinde yüzüklerin renk ve şekilleri de yüzüklerin fiyatlarında farklılıklar oluşmasını sağlıyor. Sitemizde yer alan bayan yüzükleri özgün olup tamamen Takıda Sanat'ın tasarımlarıdır ve diğer sitelerde yer almamaktadır. Özel tasarımlı yüzükler erkekler tarafından eş ya da nişanlılarına en çok hediye edilen yüzükler olması nedeni ile her geçen zamanda farklı yüzük tasarımları ortaya çıkarılarak satışa sunuluyor.