Hat Yazılı Bayan Yüzük

Hat yazılı bayan yüzükler en yoğun ilgi gösterilen modellerden. Her kadın yüzükten hoşlanır. Ancak her kadın tek taş ya da pırlantadan hoşlanmayabilir. Bazı kadınlar daha tasarım yüzükleri kullanmayı tercih edebilir. Mükemmel bir incelik ile hazırlanan bu yüzükleri bazı kadınlar alyans olarak kullanabilirken, bazıları da takı olarak tercih edebiliyor. Üstelik son derece zarif modelleri olan bu yüzükleri güzel bir armağan olarak vermek de mümkün. İster evlilik yıl dönümü, ister doğum günü, ister terfi hediyesi olsun, hat yazılı bayan yüzükler hanımların çok hoşuna gidecek. Gümüşten yapılan bu yüzükler yıllar geçse de kararmıyor ve aynı ışıltı ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

Hat Yazılı Bayan Yüzük Modelleri

Hat yazılı bayan yüzük modelleri arasında pek çok çeşit bulunuyor. İster kalın ve gösterişli, ister ince ve sade olan bu yüzükleri her tarza kombin yapmak mümkün. Hat sanatının en güzel örnekleri ile bezenmiş bu yüzük modelleri ile eşinizi, kızınızı, annenizi, sevgilinizi ya da dostunuzu mutlu edebilirsiniz. Hatta kendinizi ödüllendirme için de bu yüzük modellerine bir göz gezdirebilirsiniz. Tabi ki taştan vazgeçemeyen hanımlar da düşünülmüş. Hem taşlı, hem de hat yazılı tasarım yüzükler en özel zamanlarınızın armağanı olmayı bekliyor. Daha etnik modellerden hoşlanan hanımlar kendilerine artık takı bulmak da zorlanmayacak. Çünkü Takıda Sanat'ta birbirinden güzel ve uygun onlarca yüzük modeli en ekonomik fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Hat Yazılı Bayan Yüzük Fiyatları

Tek taş, pırlanta gibi servet ödemeniz gereken yüzükler yerine daha mütevazı bir hediye vermek isterseniz o halde bu yüzükler tam size göre. İsterseniz hat yazısının en güzel örnekleri ile en sevilen renklerin birleştiği bu yüzükleri alarak hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi kampanyalı fiyatlara mutlu edebilirsiniz. Yüzükte hat yazısının dışında taşın da bulunması fiyat farkı oluşturabiliyor. Kullanılan taşlar ise genellikle zirkon gibi değerli taşlardır. Gümüş ayarına göre de fiyatlandırmanın değişkenlik gösterdiği bu modeller en uygun rakamlara sitede sizleri bekliyor. Üstelik güvenli ödeme yöntemleri ve kapınıza kargo seçenekleri ile.