Taşlı Bayan Yüzük

Taşlı bayan yüzükler, birçok kişinin moda zevkini tamamlamaktadır. Tasarımları ile hem kıyafetlerinizle kombin oluşturmak oldukça kolay olacak hem de ten renginize uyan renkleri ve modelleri seçerek görünümünüzü daha klasik bir seviyeye ulaştırabileceksiniz. Bayanların yüksek kalite işçilik ile buluşabilecekleri taşlı yüzüklerde, modellerimiz oldukça beğenilmektedir. Estetik ve zarafetin yer verildiği taşlı bayan yüzükler, uygun fiyatlarla ve birçok seçenekle sizlerle buluşuyor.

Taşlı Bayan Yüzük Modelleri

Altın, gümüş, beyaz altın, çelik, platin ya da paladyum ile üretilen taşlı bayan yüzükleri koleksiyonlarımız ince bir el işçiliğine yer vermektedir. Elmas, yakut, zümrüt gibi farklı değerli taşlar ile tercih edebileceğiniz klasik modeller bulunmasının yanı sıra, daha modern ve sofistike stillere de koleksiyonlarımızda yer veriliyor. Taşlı bayan yüzük tercih etmek istiyorsanız, zevkli bir seçim yapmak için modellerimizi inceleyebilirsiniz. İnce halkalar üzerinde küçük karatta taşlar ya da kalın halkalar üzerinde ince işçilik ile modelleme yapılan zarif tasarımları bulabilirsiniz. Yalnızca tek taş bir yüzük seçmek yerine, işlemeli ve motifli bir desen arıyorsanız çiçek, kalp, yaprak gibi desenleri seçebilirsiniz. Bu desenler son derece şık ve göz alıcı durabiliyorlar. Karat değerlerini seçebileceğiniz yüzükler, değerli taşların artan karat değerleri ile daha göz alıcı bir hale gelebiliyorlar. 2.50 karattan başlayan zirkon elmaslar, 18 karat zirkon pırlanta modellerine kadar yer bulmaktadır. Koleksiyonlarda istediğiniz karat değerini aratarak birçok taşlı bayan yüzük modelini bulabilirsiniz.

Taşlı Bayan Yüzük Fiyatları

Taşlı bayan yüzük ürünlerimiz ince işçilikle farklı koleksiyonlara yer vermektedir. Pırlanta, elmas, zümrüt ve yakut gibi taşlarla seçebileceğiniz bu koleksiyon ürünlerine, zirkon elmas, tek taş, tek taş pırlantalar ürün seçenekleri de dahildir. Taşlı yüzük seçeneklerinin seçeceğiniz bir model ile fiyatı farklı olacaktır. Kaliteyi ve şıklığı arıyorsanız, büyük karat değerine sahip tek taş bir pırlanta yüzük son derece ideal bir seçimdir. Ayrıca şanslı taşınıza göre de başka modelde ve fiyatta taşlı yüzükleri seçebilirsiniz. Pembe elmas, yakut, cam kristal gibi kesimlerin yanı sıra, bohem olarak adlandırılan birçok değerli taşın bir araya getirildiği modelleri de bulabileceksiniz.