Tuğralı Yüzükler

Tuğralı yüzükler, Takıda Sanat bünyesinde satışı yapılmakta olan yüzük modelleri arasında bulunmakla birlikte gerek bayanlar için gerekse de erkekler için kişiye özel üretim mümkün olmaktadır. Yüzük erkeklerin ve kadınların gündelik hayatlarında kullanmayı tercih ettikleri takılar arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminden bugüne kadar gelmeyi başarmış bir sembol olarak tuğra, yüzüğe farklı bir anlam ve görsellik katmaktadır. Bu nedenle bir çok kişinin parmağında bu anlamı taşımak istemesi ve geçmişe bir yolculuk niteliğinde takı olarak kullanmak istemesi oldukça olağandır. Yüzük çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak tuğra modeli web sitemizde satışta bulunmaktadır.

Tuğralı Yüzük Modelleri

Yüzük modellerinin geneline bakıldığı zaman kişinin parmağına taktığı zaman kendisini en rahat edecek modeli belirlemesi oldukça önemlidir. Tuğra deseninin yer aldığı yüzük modellerinde hem bayanlar için üretimi yapmış olanlar arasında hem de erkekler için üretimi yapılmış olanlar arasında belirgin farklar bulunmasa da yüzüğün model açısından rahatlığı hesaba katılmaktadır. Tuğralı olarak satışa çıkartılmış olan yüzüklerin her birinde parmak ölçüsü verilmekle birlikte firmamızda ki satışlar direk kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu nedenle tuğralı yüzük modelleri arasından onlarca çeşit ile satın alımı yapacak olan müşterinin yüzük numarasına göre kendisine uygun olan ürün en kısa süre içerisinde gönderilmektedir.

Tuğralı Yüzük Fiyatları

Tuğra desenine sahip olan yüzükler uygun fiyat ve kalite güvencesi ile birlikte firmamız tarafından satılmaktadır. Yüzükler gündelik hayatın bir parçası olan takı modelleri arasında yer aldığı için potansiyel müşterinin kendi bütçesine uygun olan yüzük modelini bulabilmesi için geniş bir ürün yelpazesi ile beraber hizmet verilmektedir. Firmamızın satış sitesi üzerinden erişim sağlanması halinde tuğralı yüzük fiyatlarında her bütçeye uygun olan bir skalanın yer aldığı görülebilir. Tercih edilen tuğra desenli yüzükler güvenli bir şekilde online olarak satın alınabilir.