Bayan Gümüş Yüzük

Bayan gümüş yüzük, hanımların vazgeçemediği aksesuarları arasında yer alan ve parmaklarında çok zarif duran yüzükler birçok model ve fiyat seçeneği ile TakıdaSanat’ta. Özgün tasarımları ile dikkat çeken modeller tarzına ve şıklığına düşkün bayanların tamamlayıcı aksesuarı haline dönüşüyor. Geniş gümüş yüzük koleksiyonuna sahip olan modeller kadınlar için büyük anlam ifade ediyor. Işıltısına ışıltı katmak ve ellerini ön planda tutmak isteyen bayanlar genellikle gösterişli ve taşlı yüzükleri tercih ediyor. Bir bayan için en güzel hediye alternatifi olan yüzük modelleri özel anlam ifade edecek şekilde tasarlanmasının yanı sıra özel günler için anlam ifade eden modellerde de tasarlanmaktadır. Birçok özgün tasarıma sahip olması gümüş yüzük modellerini daha ilgi çekici hale getiriyor. Bu yüzükleri hem günlük hayatınızda hem de özel anlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

Bayan gümüş yüzük modelleri oldukça geniş seçenekleri sahip olarak tasarlanmaktadır. Farklı anlam ifade eden yüzükler özel günlerde anlam taşıması için tasarlanan ve oldukça popüler olan taşlı yüzük modellerinden oluşmaktadır. Taşlı yüzük modelleri bir bayan için en güzel hediye alternatifidir. Tek taş, beş taş ve tam tur taşlı yüzükler diğer modellere göre daha fazla dikkat çekmektedir. Tek taş yüzük modelleri sevdiğine unutmayacak hediye vermek isteyen erkeklerin tercih ettiği, hediyelerden biridir. Özellikle doğum günü ve özel günlerde daha fazla anlam ifade etmektedir. Ayrıca bayanların gözdesi olan kelebek ve çiçek motifli bayan gümüş yüzük modelleri, günlük hayatlarında çok sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Bayan Gümüş Yüzük Fiyatları

Gümüş yüzük fiyatları uygun ödeme koşulları ile her bütçeye uygun olarak satılmaktadır. Kadınların vazgeçilmez aksesuarı haline gelen modeller seçeneğiniz modele göre farklı fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatlı tek taş model seçenekleri yanı sıra, çiçek motifli, halka ve düz sade modelleri bulabilirsiniz. Kalın ve ince olarak tasarlanan yüzük modelleri parmağınıza uygun olarak tasarlanıyor ve her biri için oldukça uygun fiyat seçenekleri mevcut durumda. 925 ayar gümüş olarak üretilen yüzükler kesinlikle 1. sınıf kalitede olup kararma gibi bir durum yaşanmıyor.