Mineli Erkek Yüzük

Mineli erkek yüzük, en şık taşlara sahip olmak ve taktığı aksesuarda tarzını yansıtmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri gümüş yüzük modelleri arasında ön plana çıkmaktadır. Oldukça şık taşlar olarak bilinen mine taşları yüzüklerde oldukça şık bir görüntü yaratmaktadır. Özellikle erkekler tarafından tercih edilen mineli erkek yüzük modelleri tarzını şık bir şekilde yansıtmak isteyen erkeklerin tercihi olmaktadır. Yüzüklerde kullanılan mine, takıların parlak görünmesini sağlamak amacı ile camla kaplama işlemidir. Eski Mısır dönemine kadar dayanan bu yöntem takı alanının yanı sıra el sanatlarından heykel ve resim sanatlarına kadar çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Mineli erkek yüzükleri hat sanatı sayesinde üzerine çeşitli mesajların yazılı olduğu yüzüklerdir. Mine ile kaplanan yüzükler daha uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanım garantisi sunar. Parlaklığını hiçbir zaman yitirmez.

Mineli Erkek Yüzük Modelleri

Mineli yüzük kategorisinde bulunan erkek yüzük modelleri tek bir modelden oluşmamaktadır. Tarzınıza yeni bir ışık katacak modeller arasında Osmanlı tuğrası modelleri, Osmanlı arması, Elif ve Vav harfleri, Kayı damgası, Üç hilal, Ay- Yıldız, Selçuklu kartalı ve daha birçok farklı motifler ile işlenebilmektedir. Ayrıca mineli yüzük modellerinde birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kırmızı, mavi, yeşil, siyah gibi renk seçeneklerinde model bulabilmeniz mümkün oluyor. İçine kimyasal maddeler katılan cam tozunun renklendirilecek şekilde ısıtılması sonucu elde edilen yüzükler canlı ve parlak görüntüsü ile dikkat çekici görünmesini sağlar. Bu nedenle bu tip yüzükler daha dikkat çekici olmaktadır. Mineli erkek yüzük modelleri son derece şık ve sık kullanılan şık bir modeldir. Gümüş ve minenin eşsiz uyumu ile canlı ve doğal bir görüntüye sahip olan yüzük modellerine sahip olabilirsiniz.

Mineli Erkek Yüzük Fiyatları

Görüntüsü ile şık ve kaliteli olan modeller uzun süre kullanım imkanı sunar. Şık ve doğal taş olarak bilinen mineli modeller fiyat olarak oldukça uygun seçeneklere sahiptir. Özel işçilik gerektiren bu modellerin fiyatları görüntüsüne ve şıklığına göre oldukça uygundur. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz, her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz modele farklı fiyat ve ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.